work – life balance w praktyce

O NAS

Tego bloga tworzymy my wszystkie z Femmeritum, a także Wy – jeżeli macie pomysł na artykuł, chcecie opisać dobre praktyki swojej firmy czy podpowiedzieć nam coś o czym warto napisać – dajcie znać, jesteśmy otwarte na propozycje.

Piszemy tutaj z perspektywy zawodowej i dzielimy się wiedzą, ale bywa, że czasami piszemy bardziej osobiste teksty. Jesteśmy ludźmi, kobietami, matkami i każda z nas idzie przez życie stosując swoje strategie. O tych właśnie sposobach „na przetrwanie”, a także o refleksjach jakie im towarzyszą piszemy również na tym blogu.

Co robimy w Femmeritum?

Wspieramy pracodawców w budowaniu programów work-life balance, work-family balance. Towarzyszymy klientowi na każdym etapie projektu. Od badania potrzeb i oceny dojrzałości organizacji, poprzez wypracowywanie konkretnych rozwiązań z pracownikami i zespołem Klienta, aż po pełne wdrożenie programu w organizacji.

Jesteśmy grupą ekspertów działających interdyscyplinarnie, bo tego wymaga specyfika naszych działań. Nie poprzestajemy na doradztwie i projektowaniu programów, ale oferujemy konkretne i skuteczne produkty i usługi, które są częścią programów wlb i wfb w firmach.

Dyrektywy unijne, które są implementowane do polskiego porządku prawnego (m.in. dyrektywa work-life balance i dyrektywa parytetowa) stanowią wytyczne do koniecznych działań wdrożeniowych dla pracodawców i naszych działań.

Działamy kompleksowo i blisko z Klientem, dzięki czemu nasze działania zawsze są profesjonalne i odpowiadają na potrzeby Klienta.

Potrzebujesz więcej informacji? Kliknij tutaj www.femmeritum.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

Karolina Andrian wulkan energii i pomysłów, zawsze pozytywnie nastawiona do pracy i czekających na nią zadań (z wyłączeniem dni kiedy rozlicza faktury – łatwo poznać kiedy się to dzieje, bo wtedy połowa pracowników pracuje spod biurka, a druga połowa zgłasza urlop na żądanie albo pracę z domu 🙂 ). Zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz wymyślaniem nowych produktów dla firmy. Prezeska Fundacji Share The Care. Prywatnie mama 3 córek i szczęśliwa posiadaczka czworonoga.

Paulina Janiak to typ Specjalisty. Jest bardzo konsekwentna i skoncentrowana na celach.  Charakteryzuje ją cierpliwość, empatia i opanowanie. Bardzo ważna jest dla niej atmosfera w pracy dlatego stara się o nią dbać poprzez uważność na potrzeby każdego z pracowników. Wszystkie decyzje podejmuje rozważnie i po wnikliwej analizie. W trudnych sytuacjach można na nią liczyć. Chociaż jest też  współwłaścicielką i prezeską Femmeritum – bardzo dba o to, aby być częścią zespołu. Wierzy, że w zgranym i dobrze rozumiejącym się zespole jest największa siła. Paulina to również psycholożka, Coachka i Mentorka EMCC EIA Practitioner Level. Aktywna członkini European Mentoring & Coaching Council Polska.  Jest odpowiedzialna za programy i procesy coachingowe.

Monika Przybylska-Zawisza jest typową Racjonalistką, z duszą marzycielki. Charakteryzuje ją dbałość o szczegóły, uważność i przywiązanie do jakości. Żadna literówka jej nie straszna :). Jest bardzo niezależna, nie lubi rozwlekania i marnowania czasu, najchętniej zamyka tematy sama, ale przy tym, jako osoba bardzo empatyczna, bierze do serca uwagi innych, dba o ich komfort, źle się czuje gdy ktoś nie może się odnaleźć w zespole. Prywatnie mama 2 synów i zapalona fanka morsowania i jogi, pasjonatka kuchni wege. Uwielbia czytać dobre książki, oglądać seriale i gotować.

Kamila Szalach optymistka z silnym charakterem. Lubi wyzwania dlatego świetnie czuje się podczas realizacji projektów. Ważne są dla niej wysokie standardy i pro klienckie podchodzenie do zadań. Kamila jest nastawiona na cel co pomaga jej w skutecznym zarządzaniu zmianą. Projekty realizuje z wielkim entuzjazmem, potrafi szybko podejmować decyzje co jest jej dużym atutem podczas realizacji. W zespole ceni relacje i dobrą atmosferę. Prywatnie miłośniczka piłki ręcznej i zagorzała kibicka Polskiej Reprezentacji Mężczyzn w tym sporcie.  Uwielbia gry zespołowe z nutką rywalizacji ;).