Uruchamiamy ten serwis dla tych, dla których ważna jest praca a także życie poza nią. Każdy z nas ma swoje zainteresowania, swoje marzenia, rodzinę, przyjaciół, na które chce mieć czas i które najczęściej nadają sens naszemu istnieniu.

Jak dbać o równowagę pomiędzy tymi dwoma obszarami? Możemy robić to sami lub może pomóc nam w tym organizacja, w której pracujemy.

Postanowiliśmy dzielić się z Wami naszą wiedzą jak to robić. Pokażemy jak w tym obszarze działają firmy na polskim i zagranicznym rynku.

Jest to miejsce gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy dla siebie prywatnie, do swojej pracy jeżeli jesteś pracownikiem działu HR lub dla swojej organizacji, jeżeli chcesz aby niektóre z przedstawionych rozwiązań znalazły się w Twojej firmie.

Jest to również platforma wymiany doświadczeń – jeżeli chcesz podzielić się z nami jakąś nowinką z obszaru równowagi praca życie  to koniecznie do nas napisz!

„Kiedy normalny bieg codziennego życia zostaje nieoczekiwanie zakłócony, uświadamiamy sobie dobitnie, że jesteśmy niczym rozbitkowie, którzy próbują zachować równowagę na nędznej desce pośród otwartego morza, i nie pamiętają już, skąd się tam wzięli, ani nie wiedzą, dokąd znoszą ich fale.” Albert Einstein