O NAS

Tego bloga tworzymy my wszystkie z Femmeritum, a także Wy – jeżeli macie pomysł na artykuł, chcecie opisać dobre praktyki swojej firmy czy podpowiedzieć nam coś o czym warto napisać – dajcie znać, jesteśmy otwarte na propozycje :).

PAULINA JANIAK – jestem Coachem ICF i Game Cochem  certyfikowanymIMG_6759 przez Normann Benett Academy. Jestem również współwłaścicielem Femmeritum. Na początek wymieniam te elementy, z których jestem najbardziej dumna na ścieżce swojego rozwoju zawodowego. Jestem również spełnioną mamą dwójki dzieci a wiedza o aspektach ich rozwoju stanowi doskonałe uzupełnienie wiedzy o coachingu rodzicielskim, którym szczególnie się fascynuje. Work Life Balance to temat ważny dla każdego rodzica dlatego też właśnie od tej strony staram się ten temat „ugryźć” na blogu.

KAROLINA ANDRIAN – buduję Femmeritum jIMG_7240uż od 10 lat. Zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów oraz wymyślaniem nowych produktów dla firmy. W Femmeritum pracujemy z dziećmi, rodzicami i pracodawcami – pogodzenie tych trzech grup interesów stanowi dla mnie ogromne wyzwanie – ale jak się to uda osiągnąć ogromną przynosi dużą satysfakcję. Na blogu piszę o mojej pracy i doświadczeniach – czasami z perspektywy zawodowej – czyli współwłaściciela firmy, a czasami z perspektywy osobistej – pracującej zawodowo matki trójki dzieci. Jestem też prezeską Fundacji SHARE THE CARE, która wspólnie z Femmeritum złożyłyśmy, i w której przekonujemy Polaków do partnerstwa w związkach i do dzielenia się urlopami rodzicielskimi.

JULIA KALINOWSKA – w firmie Femmeritum zajmuję się głównie eventami. Interesuję się podróżami i dzięki tej pasji skończyłam Geografię na Uniwersytecie Warszawskim. Swój romans z tą pasję rozpoczęłam od zwiedzania Półwyspu Bałkańskiego pociągiem. Za sobą mam półroczne stypendium w Wietnamie które pozwoliło mi inaczej patrzeć na życie i świat. Dobra organizacja przy planowaniu podróży i radzenie sobie w ekstremalnych warunkach wykorzystuję przy organizacji eventów. Zapnijcie pasy, bo rozpoczynamy wspólnie podróż!

POLA GONTARCZYK – uwIMG_7527ielbiam obserwować świat, dobre książki i spotkania z przyjaciółmi. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, skończyłam specjalność arteterapia. Interesują mnie zagadnienia z zakresu psychologii twórczości i sztuk plastycznych. Praca z ludźmi- zarówno tymi młodszymi z nieograniczoną wyobraźnią, jak i starszymi dostarcza mi dużo radości i satysfakcji.

Uważam, że w każdym z nas kryje się potencjał, który powinniśmy odkrywać i rozwijać!

Kinia

KINGA ŁĘCZYCKA – jestem świeżo upieczoną mamą Ali i Adasia :). Oprócz zgłębiania tajników macierzyństwa w pracy w Femmeritum zajmuję się opracowywaniem programów wakacji, półkolonii, sprzedażą imprez rodzinnych i integracyjnych. Swój wolny czas poświęcam (oczywiście dziecku i mężowi :)) prowadzeniu imprez dla dzieci, harcerstwu. Moją pasję do pracy z dziećmi przekładam na działalność w Stowarzyszeniu Star Wars Artistic Team. Na blogu Femmeritum zajmę się tematyką związaną z dziećmi.

IMG_7456MONIKA PRZYBYLSKA-ZAWISZA – jestem magistrem resocjalizacji, ale miłość do dzieci i radość z organizowania eventów przywiała mnie do Femmeritum i tutaj się spełniam. Pisanie sprawia mi mnóstwo satysfakcji i radości. Na blogu będę się skupiać na tym co mnie najbardziej interesuje – aktywnym rodzicielstwie i sposobach wspierania go, aktywizacji ojców oraz rozwijaniu i wspieraniu idei WLB, tak na świecie, jak i w Polsce. No i co mi tam jeszcze ślina na… hm. Palce na klawiaturę przyniosą.

KAMILA SZALACH- jestem absolwentką studiów magisterskich na APS na kierunku zarządzanie w oświacie. Przez wiele lat byłam drużynową gromad zuchowych, nadal organizuję kolonie i wyjazdy. W Femmeritum pracuję stosunkowo niedługo, jeszcze nie znalazłam tematyki o której chciałabym pisać, ale wszystko przede mną :).